O nás

O nás

Spoločnosť PROFI-WELD, s. r. o. stavia na tradícii výskumu a vývoja zváracích technológii. Zúročujeme dlhoročné skúsenosti našich pracovníkov, ktorých značná časť pracovala vo Výskumnom ústave zváračskom a dokážeme tak ponúknuť komplexné riešenie od výberu najvhodnejšej technológie, cez inštaláciu, zaškolenie, až po podporu a servis. Nehľadajte v nás bežného dodávateľa zváracích zariadení. Naše silné zázemie, skúsenosti, odbornosť nás predurčuje ako dodávateľa nielen pre oblasť strojárstva, ale aj pre najnáročnejšie úlohy z oblasti jadrovej energetiky a obranného priemyslu.

Zameriavame sa na oblasť odporového zvárania, laserových zariadení a technológie mikro zvárania pod mikroskopom. Významnou oblasťou nasej činnosti je tiež vývoj a dodávka zariadení pre výrobu munície väčších kalibrov

Spoločnosť je certifikovaná podľa ISO 9001:2015

Spoločnosť v predošlých rokoch absolvovala zákaznícke audity podľa VDA 6.3., vďaka ktorým sme zlepšili kvalitu dodávok pre automobilový priemysel.

V rámci vlastného vývoja sa spoločnosť zaoberá riešením úloh z oblasti zvyškových napätí v zváraných konštrukciách a tiež problematikou magnetickej pamäti materiálu a jeho vplyvu na napätia v konštrukciách.

V úzkej spolupráci s našou sesterskou firmou ROBOTECH Slovakia s.r.o. riešime komplexné robotizované pracoviská - od návrhu cez výrobu až po realizáciu.